Cennik usług, porady prawne
Cennik usług, prawnik

Zasady wyceny spraw oraz cennik wybranych usług.


Zasady wyceny usług, usługi prawne, cennik Każdy współpracujący z Kancelarią prawnik czyni starania, aby każdy nasz Klient był zadowolony z oferowanych mu usług oraz z odpowiadających tym usługom cen. Wtrosce o najwyższą jakość usług przedstawiony każdy przedstawiony przez Klienta problem jest gruntownie analizowany przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Wybrany prawnik lub radca prawny ocenia szanse osiągnięcia wytyczonego celu. O wynikach zaś analizy Klient dowiaduje się niezwłocznie. Naszym prawnikom zależy na tym, aby wszelkie ustalenia finansowe były jasne i nie stanowiły na żadnym etapie zaskoczenia. Bezpłatne informacje w zakresie wstępnej i ostatecznej wyceny sprawy można uzyskać za pośrednictwem sieci Internet lub telefonicznie. Zapraszamy Klientów wszystkich dzielnic Miasta. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz zniżki w zależności od czasu trwania usługi i charakteru konkretnej sprawy. Każdy nasz prawnik z miłą chęcią pomoże rozwiązać Państwa problem. Zasady wyceny oraz cennik przykładowych usług znajdują się poniżej.

Cennik usług prawnych


Koszt udzielenia standardowej porady prawnej w biurze, przez telefon lub internet jest zwykle ustalany ryczałtowo z góry w zależności od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego. Aktualną informację o stawkach wynagrodzenia za udzielenie porady można uzyskać telefonicznie 515-797-259 lub 519-643-512 bądź przesyłając zapytanie emailem. Orientacyjne stawki porady prawnej są przedstawione poniżej.

Porada prawna w formie telefonicznej - od 60 do 80 zł.
Porada prawna w biurze - od 80 do 140 zł.
Stała obsługa prawna firmy - od 150 zł miesięcznie (brak opłat rejestracyjnych).
Do kwot należy doliczyć podatek VAT.


Cennik usług księgowych i kadrowych


Obsługa księgowa firmy - od 150 zł (brak opłat rejestracyjnych).
Do kwot należy doliczyć podatek VAT.

Usługi radcy prawnego dla osób fizycznych

Ochota Eksmisja Wola Każdy Klient chcący skorzystać z usług prawnych takich jak np. sporządzenia pisma, uzyskanie porady prawnej czy reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj ustaloną wspólnie opłatę za daną usługę. Wysokość opłaty zależy od czynników takich jak nakład pracy, rodzaj czynności, a także termin jej wykonania. Zapraszamy do bezpłatnego kontaktu z naszymi prawnikami celem ustalenia wysokości wynagrodzenia za konkretną usługę. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Usługi księgowe dla przedsiębiorców

Ochota Wola Eksmisja Zakres usług księgowych obejmuje m.in. rozliczenia podatkowe, sporządzanie pism do urzędu skarbowego, ZUS lub uzyskanie porady prawnej. Nasza księgowa posiada także licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC. Koszt usługi księgowej uzależniony jest od czynników takich jak nakład pracy, termin jej wykonania i rodzaj usługi. Prosimy o kontakt w zakresie bezpłatnej wyceny usługi.

Obsługa prawna firm przez radcę prawnego

Ochota Żoliborz Eksmisja Stała obsługa prawna jest najwygodniejszą dla firmy formą współpracy. Zapewnia szybkie i tanie działanie. Firmy zawierające stałą umowę mogą liczyć na bieżący kontakt z prawnikiem oraz pełną pieczę nad interesami firmy. Nie pobieramy dodatkowych opłat. Wysokość opłaty jest ustalana wspólnie oraz zależy od zakresu obsługi firmy. Celem uzyskania informacji o wysokości opłaty zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wycena usługi jest bezpłatna.

Stała obsługa księgowa przedsiębiorców

Żoliborz Wola Eksmisja Stała obsługa księgowa jest przewidziana dla firm. Wynagrodzenie za usługę jest ustalane indywidualnie. Wynagrodzenie miesięczne zależy od czynników takich jak wielkość i rodzaj działalności.

Stała obsługa kadrowa przedsiębiorców

Eksmisja Ochota Wola Wynagrodzenie dotycząc usług kadrowych jest uzależnione od wielkości i rodzaju firmy oraz formy i ilości zatrudnionych pracowników. Istotna jest forma zatrudnienia pracowników (umowa o pracę/umowy cywilnoprawne).

Połączenie usług prawnych i księgowych

Eksmisja Żoliborz Wola Połączenie obsługi prawnej z księgową lub kadrową ma na celu zminimalizowanie kosztów obsługi firmy w porównaniu z kosztami obsługi doraźnej. Stała współpraca zapewnia pierwszeństwo przed Klientami doraźnymi.