Porady prawne
Radca prawny

Porady prawne i obsługa spraw sądowych. Prawnik i radca prawny zapraszają.


radca prawny Nasi prawnicy zapraszają mieszkańców Warszawy do korzystania z porad prawnych. Zespół naszych prawników służy pomocą niemalże w każdej sprawie. Każdy współpracujący z firmą radca prawny posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej, obsługi prawnej firm czy reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych. Świadcząc usługi na rzecz Klientów zapewniamy wysoki poziom merytoryczny pomocy, rzetelność, szybkość działania oraz miłą atmosferę. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w zakresie sporządzenia wszelkiego rodzaju pism, wniosków, odwołań czy zażaleń. Zapewniamy reprezentację przed wszystkimi sądami i urzędami administracji publicznej. Zachęcamy do kontaktu.


Usługi prawnika z zakresu prawa administracyjnego

Ursynów porady prawne Wilanów Każdy nasz prawnik posiada wieloletnią praktykę w zakresie prawa administracyjnego i postępowań przed sądami administracyjnymi. Oferujemy naszym Klientom wsparcie w zakresie przygotowywania odwołań od decyzji organów, formułowania wniosków, podań i tworzenia wszelkiego rodzaju pism procesowych. Gwarantujemy rzetelnt i terminowe działanie oraz indywiduelne podejście do każdego problemu.

Spory z zakresu prawa pracy z udziałem prawnika

porady prawne Każdy z naszych prawników zapewnia profesjonalne porady prawne z zakresu prawa pracy. Pomoc może dotyczyć np. problemu z nawiązaniem lub zakończeniem umowy o pracę, przywrócenia do pracy mobbingu. Zapewniamy wsparcie w potrzebie przygotowania odwołań od decyzji ZUS. Możemy także zaopiniować dokumenty związane ze stosunkiem pracy. Podejmujemy się także reprezentacji przed sądem pracy.

Wsparcie radcy prawnego z zakresu prawa rodzinnego

porady prawne Nasi radcowie prawni posiadają bogate doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego. Chętnie udzielimy wsparcia np. w sprawie o rozwód, separację czy alimenty. Zajmiemy się problemem związanym z ustaleniem ojcostwa lub pozbawieniem władzy rodzicielskiej. Oferujemy pomoc m.in. w sprawach ustanowienia rozdzielności majątkowej czy podziału majątku. Zapewniamy wsparcie w sądzie rodzinnym.

Pomoc radcy prawnego w sporach z prawa budowlanego

radca prawny W ramach usług prawnych każdy nasz prawnik wspiera Klientów z zakresu prawa budowlanego. Posiadamy doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzenia umów o roboty budowlane o dzieło lub zlecenia. Pomożemy uzyskać wsparcie w zakresie spraw o: zasiedzenie, naruszenie posiadania lub zniesienie współwłasności. Udzielimy wsparcia w sprawie ustanowienia służebności, ustalenie wstąpienia w stosunek najmu czy eksmisji.

Radca prawny dla firm z zakresu prawa spółek

porady prawne Każdy nasz radca prawny posiada doświadczenie z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Z chęcią udzielimy wsparcia firmom w sprawie wyboru formy dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dokonamy analizy projektu statutu, umowy oraz podejmiemy się negocjacji z partnerem handlowym. Zapewnimy także windykację prawną oraz reprezentację przed sądami. Zapraszamy do współpracy firmy w każdej formie prawnej.

Wsparcie prawnika z zakresu prawa spadkowego

radca prawny Każdy z naszych udzieli wsparcia z zakresu prawa spadkowego. Podejmiemy się pomocy w zakresie uznania spadkobiercy za niegodnego oraz udzielimy porady w zakresie oceny sytuacji majątkowej. Rozwiążemy problemy dotyczące przyjęcia spadku lub jego odrzucenia. U nas można również uzyskać porady w sprawie unieważnienia testamentu. Nasz radca prawny zapewnia także pomoc przed sądem m.in. w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku.

Opiniowanie umów oraz negocjacje handlowe z udziałem radcy prawnego

Porady Prawne Radca prawny i prawnik wspierają pomocą Klientów w zakresie opiniowania dokumentów, w tym umów handlowych. Przed zawarciem umowy możemy wskazać niekorzystne dla Klienta postanowienia i negocjować ich zmianę. W razie zawarcia niekorzystnego kontraktu udzielimy wsparcia w zakresie szans i konsekwencji rozwiązania niekorzystnej umowy. Na żądanie Klienta pomożemy zawarzeć umowy i ocenić dokumenty.

Wsparcie radcy prawnego w sporządzaniu pism i sporach sądowych

Prawnik W sytuacji sporu oferujemy pełne wsparcie w zakresie sporządzania pism procesowych i udziału przed sądami. Po zapoznaniu się z problemem i aktami sprawy ocenimy szanse na wygranie sporu. Poinformujemy Klientów kosztach i czasie trwania sporu. W przypadku konieczności sporządzenia środka zaskarżenia podejmiemy się niezbędnego wsparcia zgodnie z interesem Klienta.

Ta strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.