doradztwo prawne dla miasta słupno

doradztwo prawne dla miasta słupno

doradztwo prawne dla miasta słupno


Dla mieszkańców miasta Słupno zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego oraz prawa administracyjnego. Wykonując swoje czynności gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych od Klientów. Udzielane doradztwo prawne, którego się podejmujemy odbywa się z zachowaniem zasad kodeksu etyki zawodowej. Oferujemy także sądową pomoc prawną dla mieszkańców miasta Słupno.

Doradztwo prawne z prawa cywilnego dla słupna

Zapewniamy także kompleksowe wsparcie w sprawach o rozwód, alimenty czy spadek. W razie sporu Klientów z miasta Słupno wspomagamy w postępowaniach przed sądem powszechnym oraz przed sądem administracyjnym. Sporządzając lub opiniując umowy pozwalamy Klientowi dotrzymać warunków i zrealizować ich cel. Przed przyjęciem sprawy do prowadzenia wskazujemy Klientom szanse na osiągnięcie zamierzonego celu. W nagłych sytuacjach oferujemy doradztwo prawne oraz inne usługi online za pośrednictwem połączenia telefonicznego lub za pośrednictwem sieci Internet. Jesteśmy są w stanie zapewnić mieszkańcom miasta Słupno doradztwo prawne z zakresu prawa pracy. Zachęcamy do współpracy mieszkańców miasta z miasta Słupno. Doradztwo prawne może dotyczyć np. problemu z zakresu nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, ustalenia istnienia stosunku pracy, przywrócenia do pracy, odszkodowania za mobbing, czy domagania się wynagrodzenia za wykonaną pracę. Sporządzamy i opiniujemy także dla Klientów z Słupna dokumenty związane ze stosunkiem pracy. Każdy z nas udzieli także pomocy prawnej w sprawie sporządzenia odwołania od decyzji ZUS odmawiających przyznania świadczeń. Poza udzieleniem doradztwa prawnego każdy z nas umożliwi mieszkańcom miasta Słupno również reprezentację przed sądem pracy.

Doradztwo prawne z prawa rodzinnego dla słupna

Zmiana orzeczenia o alimenty może polegać na zmianie wysokości wypłacanych alimentów, jak i na orzeczeniu wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego. Żądanie zmiany orzeczenia może złożyć zarówno osoba uprawniona do świadczeń, której potrzeby z rozmaitych przyczyn wzrosły, jak i osoba zobowiązana, jeżeli uzna, iż nie jest w stanie świadczyć alimentów w dotychczasowej wysokości, ponieważ zmniejszyły się jej zarobkowe i majątkowe możliwości. Przez zmianę stosunków rozumieć należy wszelkie zmiany w statusie ekonomicznym stron wpływające na zwiększenie, jak i na zmniejszenie zakresu usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz zwiększenie lub zmniejszenie zakresu możliwości zarobkowych i majątkowych zobowiązanego. Zmiana stosunków może więc doprowadzić podwyższenia lub obniżenia alimentów, jak i do jego wygaśnięcia. Szczególnym przykładem zmiany stosunków jest wygaśnięcie alimentów wobec dziecka, które osiągnęło samodzielność ekonomiczną w takim wymiarze, że może ono samodzielnie zaspokajać swoje potrzeby. Zdolność dziecka do samodzielnego utrzymywania umożliwia starania o wygaśnięciu alimentów rodziców. Może to nastąpić zarówno przed, jak i po osiągnięciu przez dziecko pełnoletności. Klientom ze Słupna udzielimy wszelkich wyjaśnień w tym zakresie.

Wielu zaufało

Skorzystaj z usług prawnych i księgowych